Žákyně ZUŠ je nominována Nadací Zlatého oříšku

Gratulujeme flétnistce Ludmile Rosenbaumové ze třídy Magdalény Hrudové, která byla nominována Nadací Zlatého oříšku a podařilo se ji postoupit až do finále mezi 30 nejlepších dětí z celé České republiky.

Celostátní soutěž Zlatý oříšek probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Ministerstva kultury České republiky. Jejím cílem je motivovat a podporovat děti k aktivní cílevědomé umělecké činnosti. Nejúspěšnější hudební talenti se budou moci honosit prestižním titulem držitele Zlatého oříšku a získají s tím spojenou originální sošku z dílny brněnského výtvarníka Jaroslava Homoly. Navíc vyvrcholení soutěže pro 10 nejlepších talentů je tradičně zakončeno televizním a rozhlasovým finále, které na Nový rok vysílají Česká televize a Český rozhlas. Tak držte naši žákyní palce, ať jí můžeme společně shlédnout či poslechnout v celostátních mediích.