Ve středu 22. 9. oslavil opavský denní stacionář pro děti s kombinovanými vadami “Mraveneček” dvacátý rok své činnosti. Slavnostní odpoledne se konalo v klubu ART v Obecním domě v Opavě. Při této příležitosti vystoupili i žáci Základní umělecké školy z Hradce nad Moravicí a hudebně tak dokreslili slavnostní náladu.

Svůj francouzsky laděný program stylově zahrály akordeonistky Alenka Kadlubiecová a Karolínka Volná a poté na scénu nastoupil Pěvecký sbor za doprovodu uč. Olgy Golhové a provedl posluchače mnoha evropskými tradičními písněmi. V sále po celou dobu panovala velmi příjemná atmosféra a vystupující se dočkali velkých ovací. Děkujeme pořadatelům za milé přijetí a přejeme stacionáři do dalších let mnoho spokojených klientů.

Za ZUŠ Hradec nad Moravicí Marta Scholzová