gratulujeme

Gratulujeme!

Mladí výtvarníci hradecké ZUŠky se zúčastnili 51. ročníku Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2023. V letošním ročníku na téma „TANEC“ do soutěže přišlo celkem 16 416 prací od dětí z 83 zemí světa, odborná porota udělila 1 356 ocenění včetně 187 medailí. Naši výtvarníci – Tereza Binarová, Julie Hutníková, Johana Křemková, Julie Křempková a Matyáš Bešel získali pro školu cennou medaili za kolekci kombinované techniky! Všechny oceněné práce budou vystavena od 1. června 2023 až do 31. ledna 2024 v galerii Lidicích, denně od 9 do 17 hodin. Srdečně Vás zveme k návštěvě a děkujeme paní učitelce Ivetě Kovalíkové za přípravu žáků a výtvarníkům za skvělou reprezentaci školy a Města Hradec nad Moravicí!