Nadace Karla Komárka chce podpořit i naší hradeckou ZUŠku!

Nadace Karla Komárka, známá svou dlouhodobou podporou kultury a vzdělávání již pěknou řádku let podporuje základní umělecké školy (ZUŠ) po celé České republice novými pianiny. V letošním roce usiluje o nový nástroj 17 ZUŠ, které když vše dobře dopadne, se přidají k osmi desítkám škol, na něž se v minulosti štěstí již usmálo.

Mezi těmito 17 vybranými školami je i naše hradecká ZUŠka! Pro naši školu je to historická příležitost – poprvé ve své téměř třicetileté historii máme šanci vlastnit zcela nové pianino. Tento nástroj nejenže zlepší kvalitu výuky, ale bude přinášet radost dalším několika generacím učitelů, rodičů a především dětem, které jsou středobodem této iniciativy.

Pomozte nám splnit tento sen! Zapište se do historie. Každý může přispět a pomoci naší škole získat 50% z celkové ceny pianina. Nadace Karel Komárek Family Foundation poskytne zbývajících 50%, což znamená, že váš dar má dvojnásobnou hodnotu.

Jak můžete přispět?

Je to jednoduché. Prostřednictvím tohoto odkazu můžete přispět přímo naší škole:  https://pianadoskol.cz/?detail=zakladni-umelecka-skola-hradec-nad-moravici.

Pro platbu přes QR kód je nutné otevřít mobilní aplikaci vašeho internetového bankovnictví a kód načíst jejím prostřednictvím.

Pokud máte zájem o potvrzení o daru a chcete být součástí příběhu našeho nového piana, darujte prostřednictvím darovacího formuláře a tam stačí kliknout na darovat. Děkujeme!

Dar je navíc možné odečíst z daní, což je další výhoda pro všechny dárce.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou přispět a podpořit tak tuto krásnou iniciativu Nadace Karla Komárka pro naše děti!

Marta Scholzová, ZUŠ Hradec nad Moravicí