Velký úspěch našich akordeonistů

Ve dnech 24.- 26. 4. se v ZUŠ Zlín uskutečnilo ústřední kolo soutěže ve hře na akordeon, odkud si naši nejmladší akordeonisté ze třídy ředitelky Marty Scholzové přivezli krásná ocenění.

V orchestrální hře Mini akordeon band, ve složení Zoe Besmáková, Tina Scholzová, Nela Závorská, Valerie Zuvačová, Amélie Tomanová, Miloš Slavík, Vladimír Hamáček – akordeony a Antonín Chybík – cajon, klavír, percuse, získal 1. cenu. Jejich vystoupení bylo plné energie, radosti a opravdového nadšení a porota se rozhodla ocenit Mini akordeon band také zvláštní cenu za nejmladší orchestr soutěže.

V sólové hře nás reprezentovala Zoe Besmáková, která svým citlivým a muzikálním výkonem odvezla krásnou 2. cenu.

Paní ředitelka Marta Scholzová získala mimořádné ocenění poroty za skvělou pedagogickou práci.    

Všem srdečně gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci! Rodičům patří velké poděkování za jejich podporu a výbornou spolupráci. Jsme na všechny naše mladé muzikanty opravdu hrdí!